Poligrafia

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów dlatego doradzamy z jakich materiałów i metod korzystać aby druk był najwyższej jakości. Park maszynowy, którym dysponujemy, pozwala nam dostosować zamówienia do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu ograniczamy niepotrzebne koszty.

Wysoka jakość to dla nas priorytet dlatego pracujemy na wysokiej klasy maszynach offsetowych i cyfrowych oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych drukarzy i introligatorów. Na każdym etapie produkcji, materiały przechodzą przez kilkustopniową kontrole jakości i ilości co pozwala korygować ewentualne błędy na bieżąco.

Kontrola jakości rozpoczyna się już na poziomie projektu graficznego (pod kątem technicznym), poprzez przygotowanie do druku, druk oraz prace introligatorskie. Ponadto na każdym z etapów, klient ma pełną kontrolę nad produktem.

Nasza oferta obejmuje m.in. druk i produkcję: książek, folderów, katalogów, gazet i magazynów, teczek ofertowych, segregatorów, ulotek, wizytówek, plakatów, kopert, notatników, naklejek itp.

Specjalizujemy się również w wydrukach materiałów klasy premium (złocenie hot-stamp, tłoczenie, folie standardowe oraz strukturalne, druk wypukły itp.)