Praca

! ZANIM WYŚLESZ

Wszystkie CV wraz z załącznikami prosimy podsyłać korzystając z formularza znajdującego się na stronie kontaktowej.
Dla przyspieszenia całego procesu w temacie wiadomości należy wpisać: PRACA W INSMEDIA – [nazwa stanowiska na jakie aplikujesz].

Do zobacznia!

Obecnie poszukujemy specjalistów:

Specjalista ds. montażu reklam

Dział reklamy zewnętrznej i identyfikacji wizualnej

Inspirations Media to firma, która od 11 lat zajmuje się produkcją reklam, materiałów reklamowych oraz identyfikacją wizualną firm i instytucji na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem firmy pragniemy zatrudnić specjalistów ds. montażu reklam i oznaczeń.

Zakres obowiązków:

  • produkcja i montaż reklam (kasetony, tablice reklamowe, litery przestrzenne, pylony itp.)
  • oznaczenia witryn, okien, drzwi, elewacji itp.
  • oznaczenia samochodów, maszyn, pojazdów firmowych itp.

Wymagania:

  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do pracy na wysokości – drabina, rusztowanie, podnośnik koszowy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym ambitnym zespole
  • szkolenia i ciągły rozwój

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Grafik/Web designer

Opis stanowiska:

  • tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych,
  • przygotowywanie layoutów serwisów internetowych i aplikacji mobilnych,
  • projektowanie responsywnych serwisów internetowych,
  • przygotowanie logotypów, bannerów, infografik, prezentacji multimedialnych, grafik na potrzeby kampanii Social Media i innych form graficznych,
  • udział w kreacji CI klientów – przygotowywanie layoutów serwisów internetowych i aplikacji mobilnych.

Wymagania:

  • biegła znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign,
  • znajomość HTML, CSS, JS
  • umiejętność projektowania stron internetowych, tworzenia banerów, aplikacji i wizualizacji produktów,
  • ciekawe portfolio i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność projektowania graficznego różnych form reklamy,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę przy ciekawych projektach i rozwijania swoich umiejętności,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Nie jesteśmy zainteresowani pracą zdalną.